Новини

Костянтин Бриль закликав запоріжців не розпалювати релігійну ворожнечу

9 січня 2018 - 12:49

Костянтин Бриль закликав запоріжців не розпалювати релігійну ворожнечу

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль звернувся до жителів регіону з проханням не роздмухувати конфлікт, що стався навколо Української Православної Церкви МП, та останнім часом набрав чималих обертів.

Костянтин Бриль наголосив, що згідно з Конституцією церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави.

- Тож єдине, чого я особисто прошу від усіх жителів Запорізького краю -  не роздмухувати конфлікт. Тим самим граючи на руку нашому ворогу. Адже ми не повинні забувати, що в країні триває війна. І кожен наш крок має бути ретельно виваженим. Найкращим прикладом та найліпшими вчителями в цьому питанні можу назвати запорізьких дітлахів. Під час обласного Новорічно-різдвяного фестивалю вони не звертали уваги на віросповідання один одного, разом бавилися коло вертепу. І були від того щасливі, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також повідомив, що найближчим часом заплановано проведення засідання Ради релігійних організацій при голові Запорізької облдержадміністрації, аби донести ту ж саму думку до всіх релігійних організацій регіону. Запоріжці ні на мить не повинні забувати, що Україна - сучасна європейська держава. І наш народ уміє вирішувати конфлікти цивілізовано.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також