Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

У разі ускладнення погодних умов в області розгорнуть понад 250 пунктів обігріву

Новини | 10/01/2018 15:54

У разі ускладнення погодних умов в області розгорнуть понад 250 пунктів обігріву

Цьогорічна зима не випробовує запоріжців морозами. Проте, за даними Українського гідрометцентру в Запорізькій області, очікується похолодання. Наступні кілька днів температура буде знижуватися та 13-го січня  вдень опуститься до  5 градусів морозу.  У зв’язку з цим у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулася міжвідомча нарада щодо надання допомоги незахищеним верствам населення взимку та забезпечення функцінування стаціонарних пунктів обігріву під час ускладнення погодних умов.

Наразі проведено уточнення карт-схем зон можливого виникнення на території області надзвичайних подій, пов’язаних із сніговими заметами та ожеледицею. Визначено 85 ділянок автомобільних доріг державного та регіонального значення загальною протяжністю понад 160 км, на яких найбільш імовірні утворення транспортних заторів; 20 місць відстою важковантажної автомобільної техніки, на яких заплановано розгорнути пункти обігріву та харчування.

Враховуючи досвід минулих років, на території Запорізької області планується розгорнути 257 стаціонарних пунктів обігріву для попередження загибелі людей від переохолодження, а також  сформувати 137 груп соціальних патрулів.

Для зимового утримання автомобільних доріг заготовлено протиожеледні матеріали: відсіву – 21 100 тонн, технічної солі - 4 046 тонн. Для забезпечення роботи в зимовий період відремонтовано та підготовлено 196 одиниць дорожньої і снігоочисної техніки, яка буде задіяна для зимового утримання доріг. У виробничих підрозділах створено 10-денний незменшуваний резервний запас паливно-мастильних матеріалів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON