Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Контроль за водним транспортом допомагає локалізувати порушення

Новини | 11/01/2018 08:45

Контроль за водним транспортом допомагає локалізувати порушення

Протягом 2017 року Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області проводилися заходи щодо оперативного контролю на водних об’єктах.

Так, за звітний рік  здійснено 300 оглядів річкових суден місцевого значення, проведено 18 оглядів баз стоянок малих та маломірних суден, за результатами яких  складено 146 протоколів про адміністративні порушення.

Фахівцями Управління було надано 1200 консультацій та прийнято до розгляду 618 реєстраційних справ для здійснення реєстраційних дій у Судновій книзі України. Після їх опрацювання  зареєстровано 343 судна у Судновій книзі України, виключено 37 суден із Суднової книги України, замінено судновий білет на безстроковий у 221 випадку, внесено 60  змін до Суднової книги України, до державного бюджету сплачено 485,6 тис. грн.

Крім цього, проведено 78 рейдових перевірок, з них 32 - спільно з представниками водної поліції. За їх результатами видано шість приписів, оглянуто 12 одиниць причальних понтонів для відстою та 126 суден торговельного флоту. 

У Запорізькій області зареєстровано 18 баз-стоянок для маломірних суден,  згідно з реєстраційними записами в Суднових книгах України налічується близько 6000 маломірних суден, із яких в експлуатації, за даними Регістру судноплавства України, знаходиться 5000 одиниць. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON