Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

У Запорізькій області розпочато відбір кандидатів на військову службу за контрактом-2018

Новини | 11/01/2018 15:43

У Запорізькій області розпочато відбір кандидатів на військову службу за контрактом-2018

Підсумки роботи з відбору на військову службу за контрактом та завдання на 2018 рік  обговорили учасники обласної селекторної наради, яка відбулася під керівництвом начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексія Караулова.  

- Загалом Запорізька область показала гарні результати  завдяки плідній спільній роботі. Кількість відібраних кандидатів на військову службу за контрактом перевищила планове річне завдання. Наразі перед нами стоїть задача, незважаючи на тривалість новорічних свят, активізувати роботу, не збавляти темпів на виконати планове завдання першого кварталу 2018 року, - зазначив Олексій Караулов.

Як доповів тимчасово виконуючий обов’язки комісара Запорізького обласного військового комісаріату Роман Романюк, для Запорізької області було визначено планове завдання з комплектування посад рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом на 2017 рік у кількості 1720 осіб. За результатами роботи військових комісаріатів області та місцевих органів влади лави контрактників поповнили 1800 запоріжців, що становить 104,7% від поставленого завдання.

Планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на I квартал 2018 року доведено в кількості  400 осіб. За останніми даними, наразі відібрано 55 кандидатів, що становить 13,8%. Найвищих показників досягли у  м. Токмак, Михайлівському, Пологівському, Більмацькому, Розівському, Веселівському, Гуляйпільському, Оріхівському та Чернігівському районах області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON