Новини

Змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачання

12 січня 2018 - 10:38

Змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачання

З січня 2018 року змінено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, зокрема на послугу з електропостачання. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Так, соціальні нормативи  користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках) становлять: у житлових приміщеннях – 70 кВт/·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 190 кВт/·г на місяць.

У будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води – 110 кВт/·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 230 кВт/·г на місяць.

У домівках, обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води – 130 кВт/·г на місяць на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше  250 кВт/·г на місяць.

У будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів – 100 кВт/·г на місяць на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї на житлове приміщення, але не більше 220 кВт/·г на місяць.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також