Новини

В області обирають переможців дитячого конкурсу Місячника безпеки

12 січня 2018 - 12:45

У Запорізькій області протягом листопада-грудня 2017 року в усіх навчально-виховних закладах регіону тривав Місячник безпеки. Кожна дитина мала змогу взяти участь у конкурсі та представити на суд компетентного журі свої роботи. Цього року до акції долучилися понад 500 дітей віком від чотирьох до 17 років.

Організували захід  Головне управління ДСНС України у Запорізькій області, Запорізький обласний центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста, Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації.

Головна мета проведення Місячника –  навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності під час навчання, на відпочинку та в побуті. Упродовж двох місяців учасники конкурсу малювали, вишивали, клеїли, ліпили, фарбували, вирізали, будували на уроках «Основи здоров’я», проявляючи не тільки свої знання та вміння, але й творчість та оригінальність ідей. На конкурс подано як авторські, так і колективні творчі роботи.

Переможців обиратимуть у шести номінаціях серед різних вікових категорій: дидактична гра на тему «Пригоди у лісі», конкурс малюнків та плакатів «ДСНС очима дітей» та «Обери життя», кращий літературний твір «Що я знаю про пожежних-рятівників», творчий конкурс «Сам собі рятівник», навчальний мультимедійний посібник на тему «Здоровий спосіб життя»,  вироби з прикладного матеріалу.  Урочисте нагородження відбудеться 26 січня, напередодні Дня працівників пожежної охорони України.

Місячник безпеки проводиться щороку, наступна акція запланована на листопад-грудень 2018 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також