Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

В області обирають переможців дитячого конкурсу Місячника безпеки

Новини | 12/01/2018 12:45

В області обирають переможців дитячого конкурсу Місячника безпеки

У Запорізькій області протягом листопада-грудня 2017 року в усіх навчально-виховних закладах регіону тривав Місячник безпеки. Кожна дитина мала змогу взяти участь у конкурсі та представити на суд компетентного журі свої роботи. Цього року до акції долучилися понад 500 дітей віком від чотирьох до 17 років.

Організували захід  Головне управління ДСНС України у Запорізькій області, Запорізький обласний центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста, Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації.

Головна мета проведення Місячника –  навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності під час навчання, на відпочинку та в побуті. Упродовж двох місяців учасники конкурсу малювали, вишивали, клеїли, ліпили, фарбували, вирізали, будували на уроках «Основи здоров’я», проявляючи не тільки свої знання та вміння, але й творчість та оригінальність ідей. На конкурс подано як авторські, так і колективні творчі роботи.

Переможців обиратимуть у шести номінаціях серед різних вікових категорій: дидактична гра на тему «Пригоди у лісі», конкурс малюнків та плакатів «ДСНС очима дітей» та «Обери життя», кращий літературний твір «Що я знаю про пожежних-рятівників», творчий конкурс «Сам собі рятівник», навчальний мультимедійний посібник на тему «Здоровий спосіб життя»,  вироби з прикладного матеріалу.  Урочисте нагородження відбудеться 26 січня, напередодні Дня працівників пожежної охорони України.

Місячник безпеки проводиться щороку, наступна акція запланована на листопад-грудень 2018 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON