Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Новини | 14/02/2018 13:00

На інфраструктурні проекти цього року планується спрямувати 226,6 млн. грн. державних коштів

Триває робота з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. У її рамках відбулося чергове засідання регіональної комісії, у якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, заступники голови Едуард Гугнін та Віктор Скобліков, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.

Загалом на конкурсний відбір на 2018 рік подано 175 проектів  з обсягом фінансування з ДФРР 772 млн. грн. Із них на онлайн-платформі Мінрегіону України зареєстровано 169 проектів на суму 697,8 млн. грн. з ДФРР, не зареєстровано шість проектів на суму 74,2 млн. грн.

Елла Слепян наголосила, що на сьогодні загальний обсяг коштів ДФРР, який планується спрямувати на реалізацію проектів у 2018 році, складає 226,6 млн. грн., із них 195,3 млн. грн. – індикативний обсяг коштів ДФРР на 2018 рік, 31,3 млн. грн. - залишок коштів ДФРР по спеціальному фонду за 2017 рік.

- Звертаю увагу, що до переліку на 2018 рік у першу чергу поза конкурсом мають бути включені проекти, реалізація яких розпочата, але не завершена у 2017 році. Також в обов’язкому порядку  необхідно не менше 10 % коштів державного фонду регіонального розвитку  спрямовувати на реалізацію проектів за напрямами:  розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних, комунальних медичних закладів; енергоефективність державних, комунальних навчальних закладів, - наголосила Елла Слепян.

Перехідними проектами, реалізація яких здійснювалася за рахунок коштів фонду у 2017 році, є 17 проектів будівництва та реконструкції з обсягом фінансування за кошти  ДФРР 74,3 млн. грн.

На залишок коштів ДФРР в обсязі 152,3 млн. грн. членам регіональної комісії необхідно відібрати проекти.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON