Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізький рибоохоронний патруль ламає кригу, щоб уберегти рибалок

Новини | 09/02/2018 11:38

Запорізький рибоохоронний патруль ламає кригу, щоб уберегти рибалок

Незважаючи на тривалу відлигу і тонку кригу, запорізькі рибалки нехтують не лише власною безпекою, але й правилами любительського і спортивного рибальства. Тому вчора, 8 лютого, було проведено спільний рейд трьох відомств на зимувальній ямі в районі тренувального комплексу УМВС «Динамо» у м. Запоріжжя.

На цій ділянці Каховське водосховище з'єднане трубою з Веслувальним каналом, через цю особливість громадяни називають затоку «Труба». Тут спостерігається приплив свіжої води, на яку збирається плітка, судак, короп, а також зарибок товстолоба. Хоча це місце навесні - нерестовище, взимку - зимувальна яма, тож рибалити в ці періоди тут заборонено.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні порушення штраф за риболовлю складе від 34 до 170 грн. Попри це з початку заборони на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах у районі затоки «Труба» кількість протоколів перевищила кілька сотен.

У разі, коли штрафи не зупиняють, співробітникам Запорізького рибоохоронного патруля довелося піти на більш радикальні заходи - за допомогою катера в акваторії затоки поламали кригу. Під час цього процесу присутні побачили, що лід  тонкий і небезпечний. Це на деякий час призупинить риболовлю.

У ході рибоохоронного рейду інспектори Запорізького рибоохоронного патруля роздавали рибалкам «Довідник рибалки», а рятівники - відомчу газету МНС «Ситуація».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON