Новини

Запорізькі спортсмени підтримали збірну команду України на відкритті зимових Олімпійських ігор

9 лютого 2018 - 13:44

На честь відкриття 23 зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані (Південна Корея) на льодовому майданчику біля Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності відбулося урочисте розгортання прапора Національного олімпійського комітету України. У заході взяли участь начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету Володимир Лобанов, директор  обласної школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля,  спортсмени.

Збірна команда нашої країни бер участь у зимових Олімпійских іграх. До складу команди увійшли 33 українські спортсмени, які змагатимуться за комплекти медалей з дев’яти  видів спорту, таких як біатлон, гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні перегони, санний спорт, скелетон, сноубординг, фігурне катання та фрістайл. На жаль, наразі у Запорізькій області у зимових видах спорту немає вагомих досягнень, тож і спортсмени у складі збірної відсутні.

- Ми сподіваємось, що на наступні зимові Олімпійські ігри до збірної команди України увійдуть і запорізькі спортсмени. Ми всіляко намагаємось підтримувати та розвивати зимові види спорту. Ті молоді спортсмени, які нині стоять разом з нами на цій льодовій арені, -  підтверждення того, що в Запорізькій області розвиваються зимові олімпійські види спорту. Ми всі разом уболіваємо за нашу збірну, - зазначила Наталія Власова.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також