Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Запорізькі спортсмени підтримали збірну команду України на відкритті зимових Олімпійських ігор
Запорізькі спортсмени підтримали збірну команду України на відкритті зимових Олімпійських ігор

Новини | 09/02/2018 13:44

Запорізькі спортсмени підтримали збірну команду України на відкритті зимових Олімпійських ігор

На честь відкриття 23 зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані (Південна Корея) на льодовому майданчику біля Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності відбулося урочисте розгортання прапора Національного олімпійського комітету України. У заході взяли участь начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету Володимир Лобанов, директор  обласної школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля,  спортсмени.

Збірна команда нашої країни бер участь у зимових Олімпійских іграх. До складу команди увійшли 33 українські спортсмени, які змагатимуться за комплекти медалей з дев’яти  видів спорту, таких як біатлон, гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні перегони, санний спорт, скелетон, сноубординг, фігурне катання та фрістайл. На жаль, наразі у Запорізькій області у зимових видах спорту немає вагомих досягнень, тож і спортсмени у складі збірної відсутні.

- Ми сподіваємось, що на наступні зимові Олімпійські ігри до збірної команди України увійдуть і запорізькі спортсмени. Ми всіляко намагаємось підтримувати та розвивати зимові види спорту. Ті молоді спортсмени, які нині стоять разом з нами на цій льодовій арені, -  підтверждення того, що в Запорізькій області розвиваються зимові олімпійські види спорту. Ми всі разом уболіваємо за нашу збірну, - зазначила Наталія Власова.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON