Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Рейдові перевірки допомагають упорядкувати пасажирські та вантажні перевезення

Новини | 09/02/2018 15:30

Рейдові перевірки допомагають упорядкувати пасажирські та вантажні перевезення

Співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області проведено рейдову перевірку на предмет виявлення перевищення автомобільними перевізниками габаритно-вагових обмежень транспортного законодавства на автомобільних шляхах регіону, для чого  використовувалися пересувні лабораторні комплекси.

Було перевірено понад 25 одиниць транспортних засобів, за порушення складено 13 актів  щодо додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт.  Виявлено один факт перевищення вагових параметрів та нараховано плату за проїзд.

Крім цього, здійснюється постійний контроль за роботою громадського транспорту. Так, працівники Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області спільно Національною поліцією та громадською організацією «Миротворець» провели рейдову перевірку в м. Запоріжжя щодо виявлення нелегальних перевізників пасажирів на таксі.

За результатами перевірки  було складено два адміністративні матеріали на перевізників, які здійснювали перевезення пасажирів без одержання відповідної ліцензії з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі.

Загалом за минулий рік фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області перевірено 5155 автомобілів, 7073 вантажівки та 584 перевізників таксі. За порушення вимог законодавства складено 985 актів на водіїв легкових авто, 1335 – водіїв вантажівок та 224 – за перевезення на таксі. У бюджет перераховано 804 тис. грн. накладених штрафів.

Заходи щодо впорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Запорізькій області тривають.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON