Новини

Рейдові перевірки допомагають упорядкувати пасажирські та вантажні перевезення

9 лютого 2018 - 15:30

Рейдові перевірки допомагають упорядкувати пасажирські та вантажні перевезення

Співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області проведено рейдову перевірку на предмет виявлення перевищення автомобільними перевізниками габаритно-вагових обмежень транспортного законодавства на автомобільних шляхах регіону, для чого  використовувалися пересувні лабораторні комплекси.

Було перевірено понад 25 одиниць транспортних засобів, за порушення складено 13 актів  щодо додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт.  Виявлено один факт перевищення вагових параметрів та нараховано плату за проїзд.

Крім цього, здійснюється постійний контроль за роботою громадського транспорту. Так, працівники Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області спільно Національною поліцією та громадською організацією «Миротворець» провели рейдову перевірку в м. Запоріжжя щодо виявлення нелегальних перевізників пасажирів на таксі.

За результатами перевірки  було складено два адміністративні матеріали на перевізників, які здійснювали перевезення пасажирів без одержання відповідної ліцензії з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі.

Загалом за минулий рік фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області перевірено 5155 автомобілів, 7073 вантажівки та 584 перевізників таксі. За порушення вимог законодавства складено 985 актів на водіїв легкових авто, 1335 – водіїв вантажівок та 224 – за перевезення на таксі. У бюджет перераховано 804 тис. грн. накладених штрафів.

Заходи щодо впорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Запорізькій області тривають.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також