Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Від припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції економічний ефект перевищив 100 млн. грн.
Від припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції економічний ефект перевищив 100 млн. грн.

Новини | 13/02/2018 10:46

Від припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції економічний ефект перевищив 100 млн. грн.

Такий один із підсумків діяльності Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за 2017 рік.

У  2017 році з метою забезпечення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції територіальним відділенням розглянуто 61  заяву суб’єктів господарювання, підприємців та громадян, за результатами їх розгляду розпочато 10  справ. Крім цього, розпочато 36 справ за власною ініціативою.

Протягом звітного періоду відділенням виявлено та припинено 47 порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Внаслідок надання обов’язкових для виконання рекомендацій припинено  дев’ять   дій, що мали ознаки порушень законодавства у сфері конкуренції, з них вісім, що мали ознаки зловживань монопольним (домінуючим) становищем, одна - ознаки антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування.

Протягом 2017 року накладено штрафів на загальну суму   1 млн. 152  тис. 500 грн. Економічний ефект внаслідок припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції для юридичних та фізичних осіб склав 105 млн. 493 тис. 780 грн.

Як повідомив голова  відділення Олександр Білий, у 2017 році увагу було зосереджено на забезпеченні контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції, захисті прав та інтересів підприємців і споживачів від його порушень передусім на соціально важливих ринках:   розподілу природного газу; передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами; централізованого водопостачання; послуг з управління багатоквартирним будинком; збирання та перевезення твердих побутових відходів;  перевезення пасажирів автомобільним транспортом; фінансових послуг; роздрібної торгівлі алкогольними напоями; утримання майданчиків для паркування транспортних засобів; реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах;  утримання об’єктів благоустрою.

 

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON