Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

На порозі нового аграрного сезону  виставка «АгроТехСервіс-2018» презентує новації галузі

Новини | 13/02/2018 13:52

На порозі нового аграрного сезону виставка «АгроТехСервіс-2018» презентує новації галузі

У виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати відбулося урочисте відкриття 17-ої агропромислової спеціалізованої виставки «АгроТехСервіс-2018». Захід проводиться за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України, профільних відомств та асоціацій.

На порозі проведення комплексу весняно-польових робіт та прийняття аграріями ключових рішень для роботи протягом року агропромислова виставка вже традиційно стає ефективним майданчиком для ознайомлення з тенденціями ринку та інноваціями, презентації своїх пропозицій, підписання контрактів.

Привітав учасників  «АгроТехСервіс-2018» заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

- Запорізька область входить до числа регіонів України, які складають основу її індустріального та аграрного потенциалу. Протягом останніх п’яти  років аграрії отримують урожаї зернових та зернобобових культур на рівні 2,5 – 2,9 млн. тонн. По валовому збору  в 2017 году область посіла 8 місце, по валовому сбору пшениці -  3 місце. Наша задача  -  у найближчі роки перейти рубіж валового виробництва зерна  3 млн. тонн і стабільно отримувати 1  млн. тонн соняшника, - поділився планами посадовець.

Цього року на виставці зібралися понад 70 підприємств із різних регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Харківської, Черкаської областей. Їх експозиції демонструють сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції.

У числі учасників – АТ «Мотор Січ», який представляє широкий спектр товарів для сільського господарства:  бензопили, мотоблоки, сепаратори, запасні частини; ТОВ «Капіталпромресурс» – виробник зернових сівалок, сільгосптехніки; ТОВ «ІНАГРОТЕХ» пропонує мікродобрива та посівний матеріал; ТОВ «Укравтозапчастина» - сільгосптехніку українського та закордонного виробництва; компанія «Маїс» – насіння гібридів кукурудзи власного виробництва, що реалізує на ринках України та ЄС,  посівний матеріал також презентують компанії ТОВ «Дер Трейд», ТОВ «Бекас», ПраТ «Екопрод».

Уперше на виставці в Запоріжжі – ПрАТ «Уманьферммаш» - одне з провідних підприємств України з виробництва сільськогосподарської техніки та запчастин до неї, компанія «Агроспейс» - офіційний дистриб’ютор корпорації AGCO, що представляє на ринку України широкий асортимент сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих брендів, ТОВ «АЙКЬЮ КОМПОЗИТ» - виробник запасних частин з композитних матеріалів для обробки ґрунту та елеваторного обладнання.

Завдяки насиченій діловій програмі виставка допоможе українським виробникам аграрної продукції та представникам суміжних галузей отримати нові знання, консультації експертів, провести зустрічі.

У перший день роботи виставки, 13 лютого об 11.00, відбудуться два заходи: круглий стіл «Законодавчі зміни та новації для аграріїв» та практикум «Сільгоспвиробникам про зміни в податковому законодавстві 2018».

14 лютого о 10.00 – початок ІІ науково-практичної конференції «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю». Особливу увагу асоціація «УКРСАДПРОМ» планує приділити трьом питанням: сучасному стану розсадництва, технологіям живлення та захисту садів, практичним аспектам кредитування сільськогосподарських виробників.

14 лютого о 14.00 – семінар «Модель часникового бізнесу».

15 лютого о 10.00 – практикум «Побудова ефективної системи управління аграрним бізнесом».

Довідково: Режим роботи виставки: 13-14 лютого -  з 10.00 до 17.30, 15 лютого - з 10.00 до 15.00.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON