Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

У молодіжній грі «Завойовники сердець» перемогло кохання

Новини | 13/02/2018 16:52

У молодіжній грі «Завойовники сердець» перемогло кохання

Напередодні Дня  закоханих Управління молоді фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з обласним центром молоді та обласною школою вищої спортивної майстерності провели обласний молодіжний захід «Завойовники сердець». Лідери студентського руху та трудових колективів позмагалися у військово-спортивній грі «Лазертаг». Молоді люди були поділені на дві команди – хлопці проти дівчат, де вони змагалися за золоте серце кохання. Завдання дівчат було захищати та не відразу віддавати серце кохання, в свою чергу хлопці повинні були його завоювати.  Протягом гри молоді люди проявили азарт, непогану спортивну підготовку, тактичні навички та велике бажання перемогти.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова  урочисто дала старт змаганням та зазначила, що свято всіх закоханих можна назвати одним із найулюбленіших у сучасної молоді. Почуття кохання не можна порівняти ні з чим, це щось стихійне, непідконтрольне, та водночас  найбільш прекрасне почуття у житті кожної людини. Кохання надихає на гідні вчинки, великі справи, адже тільки там, де є любов там є щасливе життя. Сьогоднішній захід закликає всіх об’єднатися  заради миру та любові, заради нашого майбутнього.

За результатами гри з рахунком 3/2 перемогу здобули дівчата. Але свій кубок серця «Завойовники сердець» вони все ж таки подарували мужнім хлопцям, захисникам та лицарям на знак вічного почуття. Перемогло кохання.

Всі учасники заходу отримали безкоштовні одноразові абонементи на відвідування спортивного залу та плавального басейну у Запорізькій школі вищої спортивної майстерності.

Після активної боротьби всі разом вирушили до обласного центру молоді для неформального спілкування та проведення змістовного  дозвілля.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON