Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізькі платники на третину збільшили суму військового збору до бюджету

Новини | 14/02/2018 08:49

Запорізькі платники на третину збільшили суму військового збору до бюджету

З початку року запорізькі платники перерахували до державного бюджету майже 35 мільйонів гривень військового збору. Причому ці дані враховано без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

За інформацією Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області, у січні надходження військового збору майже на 8,5 мільйона або на 32% перевищили минулорічні. Збільшення відрахувань на підтримку армії, насамперед, пов'язано, з підвищенням мінімальної заробітної плати та результатами роботи з легалізації ринку праці.

Зростання цього  показника  відбулося на всіх територіях Запорізької області. Так, переважну більшість надходжень забезпечили платники м. Запоріжжя – понад 18,2 млн. грн., суб'єкти господарювання м. Енергодар перерахували понад 4 млн. грн., Мелітопольщини та Приазов'я – 3,2 млн. грн., Бердянського і Приморського районів – 2,3 млн. грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,1 млн. грн., Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 1,5 млн. грн.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON