Новини

Запорізькі платники на третину збільшили суму військового збору до бюджету

14 лютого 2018 - 08:49

Запорізькі платники на третину збільшили суму військового збору до бюджету

З початку року запорізькі платники перерахували до державного бюджету майже 35 мільйонів гривень військового збору. Причому ці дані враховано без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

За інформацією Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області, у січні надходження військового збору майже на 8,5 мільйона або на 32% перевищили минулорічні. Збільшення відрахувань на підтримку армії, насамперед, пов'язано, з підвищенням мінімальної заробітної плати та результатами роботи з легалізації ринку праці.

Зростання цього  показника  відбулося на всіх територіях Запорізької області. Так, переважну більшість надходжень забезпечили платники м. Запоріжжя – понад 18,2 млн. грн., суб'єкти господарювання м. Енергодар перерахували понад 4 млн. грн., Мелітопольщини та Приазов'я – 3,2 млн. грн., Бердянського і Приморського районів – 2,3 млн. грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,1 млн. грн., Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 1,5 млн. грн.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також