Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізька область – у трійці лідерів за темпами роздержавлення друкованих ЗМІ

Новини | 14/02/2018 11:44

Запорізька область – у трійці лідерів за темпами роздержавлення друкованих ЗМІ

Лідерами з роздержавлення комунальних друкованих засобів масової інформації в Україні стали Хмельницька, Тернопільська та Запорізька області. Серед аутсайдерів - Київська, Закарпатська та Донецька області. 

Такі дані оприлюднила  Українська асоціація медіа бізнесу за підсумками аналітичного звіту «Український медіа ландшафт».

На сьогодні в Запорізькій області реформовано вісім районних комунальних газет, які отримали нове свідоцтво про реєстрацію, що становить 27% від загальної кількості.

Так, за станом на 01 лютого 2018 року завершено процес реформування  таких видань: «Нова Таврія» Василівського району, «Дніпровські вогні» Вільнянськоо району, «Голос Гуляйпілля» Гуляйпільського району, «Новини дня» Кам’янсько-Дніпровського району, «Михайлівські новини» Михайлівського району, «Наше життя» Ново миколаївського району, «Пологівські вісті» Пологівського району, «Приазовская новь» Приазовського району.

У решті комунальних газет процедура роздержавлення триває і має бути завершена до кінця поточного року. Держкомтелерадіо нагадує, що друковані ЗМІ, які не встигнуть до 1 січня 2019 року перереєструватися в Міністерстві юстиції України, автоматично втратять право на друк, тому що їхні старі свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ стануть недійсними.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON