Новини

Інтереси запорізького бізнесу відстоюються через систему партнерства з владою

14 лютого 2018 - 14:23

У  виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати. У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко.

Керівники промислових компаній регіону, малого та середнього підприємництва, представники влади, громадськості обговорили актуальні інструменти розвитку бізнесу, проаналізували підсумки 2017 року та визначили перспективні напрямки діяльності.

Як відзначив президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, 2017 рік був насичений діловими подіями, які стали майданчиком для зародження нових ідей та проектів.

Зокрема, ІІ міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum» у виставковому центрі «Козак-Палац» зарекомендував себе як представницький захід з широкою географією учасників, до Запоріжжя прибули представники близько 50 країн світу, серед них - дипломати найвищого рангу.

Широку аудиторію експертів та бізнесу зібрали конгресно-виставкові заходи промислової, екологічної, аграрної тематики, міжнародні коопераційні біржі та В2В-зустрічі, навчальні семінари та тренінги.

Протягом року до ЗТПП приєдналися нові партнери: угоди про співпрацю підписано з Торговою палатою Падуї (Італія), Торгово-промисловою палатою Черкезкоя (Туреччина), міжнародною спілкою бізнесменів України та Туреччини, міжнародним трейд - клубом в Україні.

У 2018 році Запорізька ТПП продовжує ці напрямки діяльності, а також  пропонує до уваги бізнес спільноти нові електронні сервіси та навчальні програми он-лайн, проекти з підтримки експорту, оновлену інформаційну платформу для бізнесу, широкі можливості для ділового спілкування, експертних консультацій та отримання знань.

- До Запорізької торгово-промислової палати входить близько 500 компаній регіону, що представляють практично всі галузі економіки. Палата планує і надалі реалізовувати ефективні проекти та бути максимально корисною та сучасною для бізнес спільноти регіону, - зазначив Володимир Шамілов.

Цьогорічний весняний сезон у виставковому центрі «Козак-Палац» відкриється  діловою подією – 1 березня до Запоріжжя для участі у виставці «Домобуд», проведення В2В-перемовин із запорізькими колегами прибуде представницька делегація Турецької Республіки у складі понад 60 керівників промислових компаній, експертів Торгово-промислової палати міста Черкезкой.

- Робота  колективу Запорізької торгово-промислової палати у 2017 році була відзначена високою нагородою – грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». Від імені обласної влади також хочу подякувати фахівцям Запорізької торгово-промисловій палати за активну участь в організації та проведенні Другого міжнародного інвестиційного форуму. Цей форум є яскравим прикладом взаємодії бізнесу та влади. Ми всі розуміємо, що без успішного бізнесу не буде успішної території. Торгово-промислова палата представляє інтереси бізнесу через систему партнерства з владою, стимулює розвиток малого та середнього підприємництва, розвиває міжнародні проекти та програми, - зазначила у вітальному слові Елла Слепян.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також