Новини

Запорізька патрульна поліція святкує другу річницю з дня створення

16 квітня 2018 - 16:31

З нагоди свята фахівців Управління патрульної поліції в Запорізькій області привітав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. В урочистостях взяли участь  начальник ГУ Національної поліції Олег Золотоноша, начальник Управління Служби безпеки України в Запорізькій області Олександр Хілько та інші почесні гості.

Вітаючи співробітників патрульної поліції зі святом, Костянтин Бриль подякував їм за непросту, але дуже важливу роботу.

- Два роки тому ви прийняли важливе та непросте для себе рішення. І нині ми бачимо результат, коли люди на вулицях висловлюють вам вдячність. Найголовніше, що в психології українців з’явилося розуміння того, що закон – один для всіх і не матиме виключень, а поліція працює на благо громадян. Дуже вдячний вам за вашу працю. З боку обласної влади ми будемо приділяти увагу матеріально-технічному забезпеченню ваших підрозділів, аби на наших вулицях і надалі панували закон і порядок, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За сумлінне виконання службових обов’язків очільник регіону вручив почесні відзнаки: інспектору роти № 3 батальйону №1 лейтенанту поліції Віктору Христову; інспектору роти №3 батальйону №4 лейтенанту поліції Артему Рижкову; поліцейському роти №2 батальйону №3 старшому сержанту поліції Антону Кукурудзі; старшому інспектору з особливих доручень відділу розшуку та опрацювання матеріалів дорожньо-транспортних пригод майору поліції Артуру Шикулі; старшому інспектору відділу безпеки дорожнього руху лейтенанту поліції Дар’ї Будзик;  інспектору відділу адміністративної практики капітану поліції Наталі Решетник.

У свою чергу, начальник патрульної поліції старший лейтенант Світлана Михайловська наголосила, що девіз патрульної поліції – служити і захищати. Нині в лавах запорізької патрульної поліцій служить 582 патрульних; 499 поліцейських, які безпосередньо чергують на вулицях міста, із них 103 жінки та 62 учасники бойових дій. Більша частина з них мають юридичну, економічну чи медичну освіту. Візитівкою національної поліції є стійкість та принциповість, мужність та велике бажання допомогти людям.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також