Новини

Запорізькі медійники поспілкувалися з керівником свого контролюючого органу

18 травня 2018 - 13:16

У Запоріжжі з робочою поїздкою перебуває голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Юрій Артеменко. У її рамках посадовець провів робочу нараду з керівниками та  представниками   засобів масової інформації області.

У режимі питання – відповідь Юрій Артеменко поспілкувався з керівниками електронних ЗМІ з актуальних питань у роботі регіональних телерадіокомпаній, розповів про останні рішення Національної ради щодо подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про свою структуру  власності.

Місцевих мовників найбільше цікавило питання щодо термінів, у які відбудеться вимкнення аналогового телесигналу. Юрій Артеменко  розповів, що  має передувати повному переходу від аналогового мовлення до цифрового, а також  про позитивні й негативні наслідки, які можуть виникнути під час зміни формату мовлення. За його словами, наразі рішення щодо терміну переходу  на цифрове мовлення узгоджується в міністерствах і відомствах, після чого  остаточну дату затвердить  Кабінет Міністрів України.

При цьому голова Національної ради звернув увагу на можливість  створення  мультиплексу   в особі державного концерну РРТ, який  стане конкурентом нинішньому монополісту – компанії «Зеонбуд».

Особливу увагу посадовець звернув на ведення ефіру і контроль з боку Національної ради телерадіокомпаній щодо виконання вимог до  мовлення на теле- і радіоканалах  у дні трауру, скорботи, жалоби  та днів пам’яті.

Крім цього, Юрій Артеменко наголосив, що Національна рада буде й надалі контролювати дотримання мовних квот на телебаченні і радіо, а також підкреслив, що мова реклами повинна бути виключно українською.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також