Оголошення

Набір до магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

18 червня 2018 - 11:34

У Запорізькому національному університеті триває набір до магістратури зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (колишня спеціальність «Державна служба»), галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування». Цього року набір проходить у рамках відзначення 100-річчя державної служби України та 10-ліття заснування відповідної магістратури у ЗНУ.

Вступна компанія в магістратуру проваджується відповідно до норм чинного законодавства, зокрема Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789.

На навчання за заочною формою за державним замовленням приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра (спеціаліста)/бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли на момент подання документів 45 років.

До заяви про вступ на навчання за державним замовленням вступники додають:

– 4 кольорові фотокартки розміром 3 x 4 см;

– копію диплома про вищу освіту (бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-якого напряму та спеціальності), а також додатка до нього;

– копію трудової книжки;

– копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

– копію паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Усі копії засвідчуються в установленому порядку відбірковою комісією Запорізького національного університету. Паспорт громадянина України та військовий квиток (для військовозобов’язаних) пред’являються особисто.

Прийом документів проводиться до 20 липня 2018 року за адресою:
м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33-А (4 корпус Запорізького національного університету), каб. 315.

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюватиметься 26-31 липня 2018 року на базі Запорізького національного університету за результатами таких вступних випробувань: «Основи держави і права», «Основи економіки», «Іноземна мова» та співбесіда з питань, що стосуються державного управління.

Консультації по вступу до магістратури – за телефонами: (061) 228-75-73, 050-010-55-34, 066-606-54-79.

Читайте також