Новини

«Гаряча лінія» допомагає жителям територій донести свої проблеми до влади

13 червня 2018 - 11:39

Пряма «гаряча лінія», що працює в кол-центрі  облдержадміністрації, дає можливість жителям області у зручній формі поспілкуватися з керівництвом обласної виконавчої влади. Це підтвердила і «пряма лінія» з керівником апарату обласної державної адміністрації Зінаїдою Бойко.

До посадовця звернулися жителі міст Запоріжжя, Енергодара, Бердянська, Мелітополя та з Бердянського, Більмацького, Веселівського, Вільнянського, Кам`янсько-Дніпровського, Михайлівського та Токмацького районів.

Проблеми, у розв’язанні яких додзвонювачі просили сприяння, є досить різноплановими: стосовно комунальної  сфери, роботи транспорту, земельних відносин, надання матеріальної допомоги,  нарахування субсидії, соціального захисту тощо.

Зокрема, жителька Бердянського району поцікавилася інформацією щодо надання дотацій одноосібникам за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби.

З питання нарахування субсидії, в тому числі її монетизації, а також надання матеріальної допомоги звернулися жителі Токмацького, Більмацького, Кам`янсько-Дніпровського районів, а також енергодарці.

Предстаників Михайлівського та Веселівського районів хвилювало питання виділення та оренди земельних ділянок.

Продовжують надходити скарги від жителів міст Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя на неякісне надання житлово-комунальних послуг,  відсутність гарячого водопостачання, ремонту доріг на прибудинковій території, а також освітлення вулиць.

На всі питання Зінаїда Бойко надала інформацію чи роз’яснення. За окремими зверненнями після ретельного опрацювання буде вжито відповідних заходів реагування.

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центру, облдержадміністрації, обласної ради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також