Новини

Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас – Президент нагородив медиків

14 червня 2018 - 16:16

Президент Петро Порошенко привітав українських медиків із професійним святом – Днем медичного працівника, а також вручив високі державні нагороди.

«Це одне з дуже небагатьох професійних свят, яке відзначається не лише серед працівників галузі, а й у цілому шанується всім українським суспільством. День медичного працівника можна порівняти лише з Днем учителя», - сказав Глава держави. - Запросив вас, дорогі лікарі, фельдшери, медсестри, фармацевти, науковці, викладачі й студентство, аби від себе особисто, від мільйонів громадян України подякувати вам за вашу шляхетну працю. Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас».

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність Глава держави відзначив високими нагородами військових та цивільних медиків та присвоїв почесні звання.  Президент вручив лікарям та медичним працівникам нагороди та цінні подарунки.

Серед нагороджених – наш земляк. Курочкіна Михайла Юрійовича – професора кафедри Запорізького державного медичного університету  нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також