Новини

На дорогах регіону тривають роботи з влаштування розмітки та заміни дорожніх знаків

10 липня 2018 - 16:52

Інтенсивність руху на автомобільних дорогах зростає щороку, тому у цих умовах важливу роль відіграють елементи регулювання та безпеки дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області докладає значних зусиль, щоб покращити ситуацію з безпекою на дорогах. Наразі активно тривають роботи з влаштування розмітки проїзної частини на основних автошляхах, а також з встановлення та заміни дорожніх знаків та бар’єрного  огородження.

Так, на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області поновлено 289,3 км лінії горизонтальної розмітки та 2500 кв. м пішохідних переходів.

Загалом для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення області, всього з початку виконання робіт, на замовлення Служби автодоріг підрядними підприємствами виконано наступні роботи:

  • встановлено та замінено дорожніх знаків - 423 шт.;
  • поновлено розмітку на протяжності доріг - 289,3 км;
  • поновлено розмітку пішохідних переходів - 30 шт.;
  • встановлено опорі зовнішнього освітлення по м. Василівка - 1,3 км;
  • встановлено нового оцинкованого бар’єрного огородження - 1,95 км, в т.ч. 1,3 км в місці концентрації ДТП, м. Василівка;
  • замінено та встановлено металеве бар’єрне огородження - 0,536 км;
  • видалено порослі протяжністю - 83 км;
  • ліквідовано ямковості площею 114 488 кв. м, на протяжності 729 км. 

Зокрема, на основних автодорогах державного значення області оновлено пішохідні переходи з чергуванням яскраво-червоних і білих горизонтальних смуг. Таке забарвлення дорожнього полотна помітно з дальньої відстані, що більш сприятливо впливає на безпеку руху. Крім того, для того, щоб зробити їх помітнішими у темну пору доби, дорожники вкривають фарбу спеціальними склокульками, що мають світлоповертаючий ефект. На сьогодні, різнокольоровими тонами було розфарбовано 15 пішохідних переходів.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також