Новини

Запорізька область готується до святкування свого 80-річчя

11 липня 2018 - 10:41

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася робоча нарада, присвячена відзначенню ювілею Запорізької області в 2019 році. 

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники обласної ради обговорили план заходів та відзначення тих людей, завдяки яким Запорізька область розвивалася всі ці роки.

За словами Костянтина Бриля, святкування триватиме протягом усього року і охопить усі райони регіону.

- Ювілей Запорізької області відзначатимуть жителі кожного куточка нашого краю. Отже у всіх районах має бути  свій план заходів та власний перелік досягнень. За 80 років у Запорізькій області виросло не одне покоління. Це люди, які будували, розвивали та захищали свій край. Нині ми бачимо зв’язок всіх поколінь, зокрема це стосується наших захисників. І я впевнений: хто не знає свого минулого – не матиме майбутнього. Ми маємо подякувати людям, які розвивали Запорізьку область, а також прозвітувати про те, що було зроблено сучасниками для жителів нашого краю, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Кожен департамент отримав завдання відпрацювати з профільними міністерствами головні напрямки роботи, за якими звітуватиме в наступному році. Планується також створити робочу групу, яка відпрацює детальний план заходів до святкування 80-річчя Запорізької області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також