Новини

Правники та служба зайнятості налагоджують співпрацю для надання допомоги безробітним

11 липня 2018 - 15:44

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області та Запорізький обласний центр зайнятості підписали меморандум про співпрацю.

Підписання цього документа стало першим вагомим кроком до спільних дій, спрямованих на об’єднання зусиль задля підвищення рівня юридичної грамотності, соціальної та правової підтримки тимчасово незайнятих громадян, формування нової правової культури в суспільстві, а також координації дій щодо забезпечення зайнятості населення та своєчасної виплати аліментів непрацюючими громадянами.

- У рамках всеукраїнської акції  «Чужих дітей не буває» наші організації об’єдналися з метою проведення інформаційних заходів, які сприятимуть скорішому працевлаштуванню та інформуванню населення, зокрема боржників з виплати аліментів, про актуальні вакансії тощо, – пояснив начальник ГТУ юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік  підтвердила готовність докласти всіх зусиль для підвищення правосвідомості тимчасово непрацюючих громадян та сприяння їх працевлаштуванню.

- У базі вакансій служби зайнятості понад 2 тисячі пропозицій роботи. Ми готові запропонувати перенавчання на затребувані професії в регіоні, сприяти підприємницьким ініціативам громадян та багато іншого. Впевнена, що головним результатом нашої співпраці буде вдячність дітей. Зробимо разом, щоб в  Україні чужих дітей не було, - підкреслила Ірина Дуднік.

Нагадаємо, нещодавно відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Запорізьким обласним контактним центром.

Довідково: телефон «гарячої» лінії інформаційно-консультаційного центру Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області - (050) 286-34-06.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також