Новини

Запорізькі посадовці вивчають сучасні тенденції проходження державної служби

12 липня 2018 - 14:37

Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів  проведено семінар-вебінар «Історичні аспекти державної служби. Втілення сучасних стандартів функціонування державної служби» для державних службовців – працівників апаратів та структурних підрозділів Бердянської, Токмацької та Чернігівської райдержадміністрацій.

Заступник директора центру Інна Кононенко повідомила, що цей захід організовано спільно з Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях, структурними підрозділами Запорізької облдержадміністрації, зокрема, Державним архівом Запорізької області.

Начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях Світлана Бамбизова виступила з доповіддю на тему «100-річчя державної служби: загальнодержавні тенденції та регіональний аспект».

До розгляду слухачам були запропоновані питання, пов’язані з упровадженням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», діяльністю місцевих державних адміністрацій в умовах оновленого законодавства України та децентралізації влади.

Крім цього, під час он-лайн – семінару його учасники  ознайомилися з історією запровадження державної служби; обговорили нові тенденції  розвитку державної служби України, зокрема, реформу державної служби та державного управління; вивчили останні законодавчі зміни щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також