Новини

Під час молитовного сніданку обласній владі подарували Біблії українською мовою

3 серпня 2018 - 10:38

За доброю традицією в облдержадміністрації відбулися біблійні читання у рамках Національних молитовних сніданків. У заході взяли участь єпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви Київського патріархату владика Фотій, представники різних релігійних конфесій. Долучилася до читання голова облради Григорій Самардак, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники департаментів та управлінь ОДА .

Молитовні сніданки проводяться в облдержадміністрації вже дев’ять місяців поспіль.

Під час молитовного сніданку учасники читали Біблію, священослужителі ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями.

За словами єпископа Фотія, коли люди читають Святе письмо, то кожного разу відкривають для себе щось нове, це дає віру, внутрішній стержень, додає спокою та зваженості у рішеннях.

Єпископ закликав молитися за Україну, її майбутнє, дітей та її захисників.

Керівники церков взяли на себе завдання підтримувати обласну владу у своїх молитвах та наголосили на важливості  починати з молитви та читання Слова Божого кожен день.

Представники церкви також  передали керівництву облдержадміністрації примірники Біблії українською мовою в перекладі Патріарха Філарета.

Крім цього, під час заходу оргкомітет Фестивалю сім’ї,  який відбувся в Запоріжжі на початку червня, нагородив грамотами тих, хто допомагав у  його підготовці та проведенні. Так, грамоти оргкомітету фестивалю отримали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, директор Департаменту соціального захисту населення Світлана Абдурахманова, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко, начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова, а також організатори передали грамоту та подарунок  голові облдержадміністрації Костянтину Брилю.

Слід додати, що Національні молитовні сніданки - традиція багатьох демократичних країн світу. Вже більше 60 років вони проводяться в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що цей захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також