Новини

Території вдосконалюють проекти містобудівної документації

10 серпня 2018 - 13:38

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головного архітектора області Олександра Билима відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради. Учасники заходу розглянули один проект містобудівної документації та надали п’ять консультацій.

Схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку  проект містобудівної документації «Детальний план окремої території для будівництва і обслуговування культових та інших будівель на земельній ділянці, розташованій у Запорізькому районі, за межами населеного пункту с. Лисогірка (Біленьківська ОТГ)».

Крім цього, проведено консультації щодо п’яти проектів містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування с. Мар`янівка у Більмацькому районі»; «Генеральний план та план зонування с. Любицьке у Новомиколаївському районі»; «Генеральний план та план зонування с.Старобогданівка Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району»; «Генеральний план та план зонування території села Новопилипівка Мирненської селищної ради Мелітопольського району» та «Генеральний план та план зонування території села Воскресенка Воскресенської сільської ради Пологівського району».

За результатами наданої консультації проекти рекомендовано доопрацювати, отримати та подати рецензію, винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також