Новини

Запорізька область – серед лідерів за темпами виконання дорожніх робіт

12 вересня 2018 - 15:35

Про це повідомив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак сьогодні під час засідання Уряду.

«Уперше за всю історію України відсоток виконання запланованих робіт на дорогах державного значення в окремих областях на другий тиждень вересня становить до 97%.  Найкраще виконання робіт  у Закарпатській – 97%, Кіровоградській – 92%, Запорізькій – 92% областях. Наразі найслабші показники в Миколаївській – 17%, Житомирській – 24%, Київській – 24% областях. Загалом по Україні маємо виконання 63% від планових показників на цей рік. І кожен тиждень ця цифра зростає», - повідомив посадовець.

Наразі фактичне виконання запланованих робіт є значно більшим. Проте згідно з наказом керівника Укравтодору акти виконаних робіт та зарахування коштів  можуть бути здійснені лише за умови перевірки якості на об’єктах. Тож нині триває перевірка якості та за її результатами - прийняття робіт.

На засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман також повідомив, що Кабінет Міністрів України закладає 56 млрд. грн. на виконання дорожніх робіт у 2019 році.

«Наступний рік - на дорожнє будівництво буде виділено 56 млрд. грн. На місцеві дороги виділяємо 17 млрд. грн. І я вимагаю, аби за кожну гривню звітували перед громадянами», - сказав Глава Уряду.

Нагадаємо, загальний обсяг виділених коштів на дорожні роботи в 2018 році склав 47 млрд. грн., з них 11,5 млрд. грн. спрямовані на місцеві та комунальні дороги.

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також