Новини

Запорізькі педагоги переймають досвід європейських колег

9 листопада 2018 - 14:35

Асоціацією керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» був організований освітянський тур «Система середньої освіти Фінляндії, Швеції і Данії», метою якого було вивчення педагогічного досвіду в європейських країнах, налагодження співпраці із закладами освіти Європи.

Педагогічні працівники з різних куточків України, зокрема і Запорізької області,  мали можливість  ознайомитися з системою освіти скандинавських країн.

Від Запорізького краю в цьому заході взяли участь представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, директори та заступники директорів, педагоги шкіл Запорізької області.

Зустрічі в Міністерстві освіти Фінляндії, Посольстві України в Швеції, відвідування данської гімназії «Gribskov Gymnasium»,  знайомство з українськими громадами та недільними школами дозволили не лише ознайомитися з системою освіти в Західній Європі, але й зрозуміти, що головне в освітньому процесі – розвиток особистих якостей учнів: учити вчитися, комунікувати, знаходити нестандартні рішення різноманітних задач і проблем, уміння самостійно здобувати інформацію та критично її оцінювати тощо.

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації  підкреслили, що такий обмін досвідом між педагогами різних країн дуже важливий для всіх сторін, особливо на етапі впровадження освітньої реформи.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також