Пошук

Архів новин

Важливо

AkP

Prozora burokratia

ZOD_TRK

ZP

AmKU

NADS

ZRCZ

ZOTIC

OSBB

IfU

UI

UVPZp

ARZKH

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

Новини | 27/02/2009 15:14

Проблеми, що заважають розвиватись малому бізнесу

Члени ради ознайомилися з роботою дозвільного центу Енергодарської міської ради "Єдиний офіс", який працює вже три роки. Тут можна отримати документи дозвільного характеру за спрощеною системою, що створює сприятливі умови для започаткування та здійснення господарської діяльності.

У ході обговорення цього питання вдалося окреслити дві характерні проблеми, які перешкоджають роботі не лише Енергодарського центру. Перша - в ідсутність на місцях адміністратора обласного рівня, яким би забезпечувалась видача документів дозвільного характеру. Друга – створення центру обласного рівня взагалі не передбачено чинним законодавством України.

Йшла мова також і про давню наболілу проблему підприємців - збільшення податкового навантаження. Нині вона є найбільш актуальною, вважає заступник голови ОДА Олександр Сін.

- Дефіцит бюджетних коштів держава намагається вирішити шляхом збільшення податків з середнього та малого бізнесу. І тому ми, органи влади на місцях, повинні запропонувати центральній владі нові джерела отримання податків, - зазначив посадовець.

Пропозиції щодо цього Олександр Сін запропонував підприємцям надати вже протягом двох наступних тижнів, щоб на черговому засіданні обласної координаційної ради їх обговорити.

 

Управління у справах перси та інформації

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

Strategia

MSRR

Національний проект «Нове життя»

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

КЛБ

ECO

Zapobigania_korypcia

EU

NATO

PROON

COE

Peremoga