Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Оголошення | 29/11/2010 13:35

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

На виконання п.8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органу виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній в мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації повідомляє про початок підготовки до створення ініціативної робочої групи з проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Запорізькій обласній державній адміністрації.

Пропозиції щодо кандидатур до складу ініціативної робочої групи просимо подавати до 02.12.2010 року до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (69107, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, к.668). Від кожного інституту громадянського суспільства може бути подан одна кандидатура.

Пропозиції щодо кандидатур до складу ініціативної робочої групи повинні містити:

  1. рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі у складі ініціативної робочої групи,  засвідчене  печаткою (у разі наявності);
  2. біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства, у якій обов’язково зазначається прізвище, ім’я (всі власні імена), по батькові представника, дата народження, адреса місця проживання, контактний телефон, освіта, місце роботи та посада, характеризується досвід діяльності у відповідному інституті громадянського суспільства.
  3. копії документів,  що  підтверджують  легалізацію   інституту  громадянського суспільства.

   За додатковою інформацією звертатись за телефонами 239-02-31 (Зубченко Олександр Сергійович) та 239-05-89 (Мяло Павло Іванович).

 

 

Управління з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON