Оголошення

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

29 листопада 2010 - 13:35

На виконання п.8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органу виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній в мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації повідомляє про початок підготовки до створення ініціативної робочої групи з проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Запорізькій обласній державній адміністрації.

Пропозиції щодо кандидатур до складу ініціативної робочої групи просимо подавати до 02.12.2010 року до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (69107, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, к.668). Від кожного інституту громадянського суспільства може бути подан одна кандидатура.

Пропозиції щодо кандидатур до складу ініціативної робочої групи повинні містити:

  1. рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі у складі ініціативної робочої групи,  засвідчене  печаткою (у разі наявності);
  2. біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства, у якій обов’язково зазначається прізвище, ім’я (всі власні імена), по батькові представника, дата народження, адреса місця проживання, контактний телефон, освіта, місце роботи та посада, характеризується досвід діяльності у відповідному інституті громадянського суспільства.
  3. копії документів,  що  підтверджують  легалізацію   інституту  громадянського суспільства.

   За додатковою інформацією звертатись за телефонами 239-02-31 (Зубченко Олександр Сергійович) та 239-05-89 (Мяло Павло Іванович).

 

 

Управління з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Читайте також