Сьогодні 19.11.2008 15:17
 
Громадянам УкраїниЮридичним особамДержавним службовцям
 
П Р О М И С Л О В І С Т Ь

 

З основних виробників переробної харчової продукції в поточному році, показники діяльності яких враховуються в статистичній звітності району, залишилось підприємство Філія 23 ЗВ АПВ ДП “Агроспецсервіс” (цех по переробці м'ясної продукції та цех по переробці молочної продукції).

В порівнянні з минулим роком це підприємство значно скоротило обсяги випуску продукції, як в рослинництві так і в галузі тваринництва.

По району за вісім місяців 2008 року, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, випуск м'ясної продукції, враховуючи виробництво ВАТ “Племзавод ”Степной”, зменшився на 122,0 тонни, або на 60,5% і склав 187,0 тонн. Значно знижене по району виробництво молочної продукції майже в 11 разів, кисломолочної продукції майже у 8 разів, повністю призупинене виробництво масла вершкового, через недостатність власної сировини з квітня місяця цех по переробці молочної продукції припинив свою діяльність.

Повністю припинила свою діяльність агрофірма ТОВ “Солоха”, що також вплинуло на скорочення обсягів промислового виробництва по району.

Підприємствами всіх форм власності за вісім місяців поточного року випущено 84,17 тонн ковбасних виробів, що на 46,93 тонни (35,8%) менше ніж за відповідний період минулого року.

Через низьку рентабельність майже призупинене виробництво олії нерафінованої, якої в поточному році випущено лише 2,0 тонни.

В поточному 2008 році в районі виробництвом хліба і хлібобулочних виробів займаються 4 підприємства різних форм власності: СТ “Кам'янсько-Дніпровський хлібокомбінат”, ТОВ “Велич”, ТОВ “Еміна”, ПП “Романовська”. Обсяг виробництва хлібобулочних виробів за вісім місяців 2008 року склав 1408,9 тонн, що на 217,02 тонни (18,2%) більше, ніж за відповідний період минулого року. Потреба населення хлібом повністю забезпечується як за рахунок місцевих товаровиробників так і за рахунок ввезення продукції з інших регіонів.

З початку 2008 року в районі випуск макаронних виробів здійснює одне підприємство, СТ “Кам'янсько-Дніпровський хлібокомбінат”, яким вироблено 2,6 тонн продукції, що більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 0,65 тонн, або на 33,3%.

 
Сайт Президента УкраїниВеб-портал органів виконавчої влади УкраїниСайт Верховної Ради Украіни
  69107, м.Запоріжжя
пр.Леніна, 164
тел.: (061) 233 11 91, 239 03 53
факс: (061) 224 61 23
Шановні відвідувачі і користувачі сайту!
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Запорізької облдержадміністрації www.zoda.gov.ua
 
© 2005-2007 Запорізька обласна державна адміністрація