"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Реалізація Закону України «Про очищення влади» /Проходження перевірки

Структурний підрозділ облдержадміністрації / ПІБФайли
Апарат обласної державної адміністрації
Черевко Л. В.
Апарат обласної державної адміністрації
Чорна Ю.М.
Апарат обласної державної адміністрації
Шиян К.В.
Апарат обласної державної адміністрації
Кара Н.І.
Апарат обласної державної адміністрації
Замараєва Ю.В.
Апарат обласної державної адміністрації
Шпиньова О.В.
Апарат обласної державної адміністрації
Калашник Л.Є.
Апарат обласної державної адміністрації
Закарлюка Т.О.
Апарат обласної державної адміністрації
Якимишена Г.О.
Апарат обласної державної адміністрації
Дончик Ю.А.
Апарат обласної державної адміністрації
Гаврилова Ю.В.
Апарат обласної державної адміністрації
Гончаренко А.С.
Апарат обласної державної адміністрації
Войтенко Г.А.
Апарат обласної державної адміністрації
Бугрова А.В.
Апарат обласної державної адміністрації
Борисенко М.В.
Апарат обласної державної адміністрації
Бойченко Н.М.
Апарат обласної державної адміністрації
Божко І.М.
Апарат обласної державної адміністрації
Бєліков С.О.
Апарат обласної державної адміністрації
Беруненко Л.О.
Апарат обласної державної адміністрації
Барколова М.С.
Апарат обласної державної адміністрації
Артьомов А.Є.
Апарат обласної державної адміністрації
Анучина Г.О.
Апарат обласної державної адміністрації
Абакумова Ю.М.
Управління у справах преси та інформації
Патракова Н.А.
Управління капітального будівництва
Гафаров А.Ф.
Департамент агропромислового розвитку
Трофімова Ю.М.
Департамент економічного розвитку і торгівлі
Довгань Н.Я.
Департамент агропромислового розвитку
Корнієнко Ю.О.
Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності
Середа В.В.
Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Озерова А.І.
Управління у справах преси та інформації
Христиченко-Лозовицька Ю.А.
Управління молоді, фізичної культури та спорт
Ванякіна Ю.А.
Управління молоді, фізичної культури та спорт
Єгорова І.В.
Управління молоді, фізичної культури та спорту
Катрич Є.О.
Управління молоді, фізичної культури та спорту
Кутузова С.В.
Управління молоді, фізичної культури та спорту
Деревинська І.М.
Управління молоді, фізичної культури та спорту
Пеліванова Г.В.
Управління молоді, фізичної культури та спорту
Іржавська І.В.
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Лемешко А.В.
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Муха О.Л.
Департамент агропромислового розвитку
Яценко В.О.
Департамент агропромислового розвитку
Щебетун С.О.
Департамент агропромислового розвитку
Тихомирова М.В.
Департамент агропромислового розвитку
Сепета В.В.
Департамент агропромислового розвитку
Садовенко Т.М.
Департамент агропромислового розвитку
Пожидаєва Л.А.
Департамент агропромислового розвитку
Пархоменко Є.Л.
Департамент агропромислового розвитку
Неткал С.І.
Департамент агропромислового розвитку
Мала І.М.
Департамент агропромислового розвитку
Максюта Л.В.