"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Повідомити про корупцію!

11 лютого 2020 - 13:38

Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації Домашев Юрій Миколайович є уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації, співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коли вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити за телефоном: (061) 239 03 30.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація може бути підставою для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність передбачену законодавством.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації Домашев Юрій Миколайович
т. (061) 239 03 30.

Порядок роботи: понеділок – четвер: 8:00 – 17:00; п'ятниця: 8:00 – 15:45; обідня перерва: 12:00 – 12:45.