Поточні події

Про зустріч керівництва області з Генеральним консулом Польщі в Донецьку

4 квітня 2014 - 11:35

3 квітня 2014 року відбулась зустріч голови облдержадміністрації Баранова В.О., заступника голови облдержадміністрації Гончарука П.А., начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Міщанина В.В. з Генеральним консулом Польщі в Донецьку паном Якубом Волонсевичем.

Метою зустрічі було визначення пріоритетів взаємовигідної співпраці між регіонами Польщі та Запорізькою областю.

Обговорювалося питання розвитку співробітництва з воєводствами Польщі у сфері сільського господарства, а саме переробки продукції (будівництво підприємств з переробки екологічно чистих запорізьких овочів та фруктів) та розвитку малого та середнього бізнесу у Запорізькій області.

Також було запропоновано провести форматну конференцію для підприємців області з переробці продукції сільського господарства, обговорювалося питання реалізації спільних проектів у сфері туризму.

Під час зустрічі було наголошено на обміні досвідом Польських партнерів у сфері реформування місцевого самоврядування.

З метою залучення іноземних інвестицій в область, голова облдержадміністрації запросив підприємців Польщі відвідати інвестиційний форум.

Крім того, Генеральний консул Польщі в Донецьку виразив свою всебічну підтримку та участь у святкування Дня Європи в Запорізькій області, яке відбудеться 17 травня 2014 року. 

 

Читайте також