Поточні події

Круглий стіл на тему: «Україна - ЄС: виклики та можливості для економіки та бізнесу»

14 квітня 2014 - 16:03

У виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя) 14 квітня 2014 року проведено круглий стіл на тему: «Україна - ЄС: виклики та можливості для економіки та бізнесу».

Організатор заходу - Представництво Європейського Союзу в Україні, при підтримці Запорізької торгово-промислової палати та Запорізької облдержадміністрації.

Круглий стіл - це частина інформаційної компанії «Будуємо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить по всій Україні.

Мета компанії - розповсюдження європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

У заході взяли участь представники та члени Запорізької торгово-промислової палати, підприємці та бізнесмени, аналітики з питань економіки та бізнесу, а також представники місцевих органів влади.

Під час заходу обговорювалися питання торгівельно-економічних відносин ЄС - Україна в контексті соціально-політичної ситуації, програми та можливості співробітництва, торгівельно-економічні вигоди і виклики Угоди про асоціацію, можливості та перспективи експорту для вітчизняних компаній.

Окрему увагу було приділено питанню сприяння розвитку економічних відносин шляхом усунення технічних бар'єрів у торгівлі між Україною та ЄС.

Захід відбувся за участю експертів Представництва ЄС в Україні, представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та експертів з питань економіки та торгівлі.

Читайте також