Поточні події

Про зустріч керівництва області з представниками Посольства Франції в Україні

30 квітня 2014 - 10:49

Про зустріч керівництва області з 
представниками Посольства Франції в Україні

28 квітня 2014 року відбулась зустріч голови облдержадміністрації Баранова В.О., заступника голови облдержадміністрації Гончарука П.А., начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Міщанина В.В. та директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій (стажування) Мороко В.В. з радником з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні та директором французького культурного центру «Alliance française» Богдановською Л.К.

Метою зустрічі було обговорення питань співробітництва у галузі культури, освіти та науки, а також децентралізованого співробітництва.

Обговорювались питання відновлення побратимських відносин між м. Бердянськ Запорізької області та м. Шам Ле Сим Республіки Франція, а також співробітництва в сфері туризму.

Крім того, у ході зустрічі було відзначено високий рівень роботи французького культурного центру «Alliance française» в Запоріжжі.

З метою залучення іноземних інвестицій в область, голова облдержадміністрації запросив французьких бізнесменів відвідати інвестиційний форум, який запланований на вересень цього року.

Читайте також