Поточні події

Про зустріч керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні

30 травня 2014 - 14:16

Про зустріч керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні

29-30 травня 2014 року Запорізьку область з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Й.В. пан Вольф Дітріх Хайм.

Мета візиту – ознайомлення з особливостями регіону та обговорення перспективних напрямків співробітництва Австрійської Республіки та Запорізької області.

29 травня під час зустрічі із керівництвом області було наголошено на  розвитку співробітництва між Австрійською Республікою та Запорізьким регіоном, зокрема в економічній сфері.

Під час зустрічі було зазначено, що Запорізька область має великий промисловий потенціал, добре розвинену інфраструктуру, потужну сільськогосподарську галузь, але необхідне залучення більшої кількості та розвитку інвестицій для реконструкції та модернізації виробництва.

Також, було наголошено на обміні досвідом Австрійських партнерів у сфері реформування місцевого самоврядування, обговорювалася політична ситуація в регіоні та реалізація енергетичних проектів з різними регіонами Австрії.

З метою розвитку співробітництва керівництво м. Запоріжжя запропонувало представникам Посольства Австрійської Республіки розглянути можливість організувати візит бізнес – делегації австрійських підприємців до Запорізької області.

Крім того, було наголошено, що Австрія зацікавлена у стабільному та швидкому розвитку України, а також у розвитку співробітництва в енергетичній галузі, у покрашенні сировинної галузі регіону та розвитку партнерських відноси між обома країнами.

Австрія є одним з п’яти найбільших інвесторів у економіку України та для Запорізького регіону дуже важливий досвід Австрійської Республіки в питаннях європейської інтеграції. Запорізька область зацікавлена в залученні австрійських інвестицій в туристично-курортну галузь, наприклад будівництво готелів в м. Бердянськ Запорізької області.

З метою залучення іноземних інвестицій в область, голова облдержадміністрації запросив підприємців Австрії відвідати інвестиційний форум, проведення якого заплановано восени 2014 року.

Читайте також