Новини

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації

9 жовтня 2015 - 14:03

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головного архітектора області Билима О.М. 08.10.2015 відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

На засіданні розглянуто проекти містобудівної документації:

«Детальний план території для тимчасового розміщення складу будівельних матеріалів та підготовки будівництва на території Гірсівської сільської ради Приазовського району Запорізької області (за межами населеного пункту)»;

«Детальний план території для розташування вітрової електростанції потужністю 500 МВт в Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області (за межами населеного пункту)».

Проведено консультацію щодо проектів містобудівної документації:

«Детальний план території під розміщення виробничої бази кар’єру для розробки Буряківського родовища кварцових пісків, розташованого за межами населеного пункту с. Новопавлівка на території Оріхівського району Запорізької області»;

«Детальний план території 37,9462 га для розміщення виробництва карбіду кремнію за адресою: Проммайданчик шахти, буд. 2, на території Степногірської селищної ради Василівського району Запорізької області «за межами населеного пункту».

Розробка зазначених детальних планів надасть можливість економічного та соціального розвитку м. Степногірськ Василівського району та с. Новопавлівка Оріхівського району.

Члени ради обговорили проблемні питання представлених проектів містобудівної документації, висловили зауваження та надали пропозиції щодо доопрацювання проектів «Детальний план території під розміщення виробничої бази кар’єру для розробки Буряківського родовища кварцових пісків, розташованого за межами населеного пункту с. Новопавлівка на території Оріхівського району Запорізької області» та «Детальний план території 37,9462 га для розміщення виробництва карбіду кремнію за адресою: Проммайданчик шахти, буд. 2, на території Степногірської селищної ради Василівського району Запорізької області «за межами населеного пункту»:

розробити розділи Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) у зазначеній містобудівній документації відповідно до вимог  ДБН Б.1.1.-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту»;

обов’язково врахувати визначені обласною державною адміністрацією державні та регіональні інтереси.

Архітектурно-містобудівною радою при Управлінні містобудування та архектури облдержадміністрації   погоджено та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому законом порядку проекти детальних планів територій для тимчасового розміщення складу будівельних матеріалів та підготовки будівництва на території Гірсівської сільської ради Приазовського району Запорізької області (за межами населеного пункту) та для розташування вітрової електростанції потужністю 500 МВт в Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області (за межами населеного пункту).

Читайте також

Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

На запоріжців чекає свято баскетболу – відбірковий матч на «Євробаскет-2021»

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

У Запорізькій області впроваджується пілотний проєкт щодо створення системи надання послуги раннього втручання

На земельних торгах планується продати права оренди на ділянки у Новомиколаївському районі

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

Запорізьким підприємцям презентовано державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Джерело творчості»

За програмою «Доступні ліки» запоріжці скористалися понад 570 тисячами рецептів

Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

Ситуація у Нових Санжарах під контролем Уряду, — Олексій Гончарук