"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Децентралізація

До уваги зацікавлених осіб!

6 травня 2016 - 15:44

Науково-практичний круглий стіл «Реформа децентралізації в Україні: фінансово-економічні, правові та управлінські засади»

За ініціативи Запорізького офісу реформ спільно з викладацьким складом Класичного приватного університету 20 травня відбудеться науково-практичний круглий стіл «Реформа децентралізації в Україні: фінансово-економічні, правові та управлінські засади».

Під час «круглого столу» планується розглянути наступні питання: фінансово-економічні механізми децентралізації влади та територіальної консолідації в Україні; шляхи розвитку фіскальної децентралізації в Україні;розбудова системи забезпечення фінансової незалежності місцевих бюджетів України; інституційно-правове забезпечення децентралізації влади та територіальної консолідації в Україні; реформування державного управління в контексті децентралізації влади та територіальної консолідації в Україні; шляхи формування спроможних територіальних громад в Україні; механізми децентралізації в сфері ЖКХ; закордонний досвід проведення реформи децентралізації влади; організація надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах.

До участі запрошуються керівники, вчені, викладачі та аспіранти, працівники податкових, фінансових, юридичних, банківських та інших установ, організацій і відомств.

Науково-практичний круглий стіл відбудеться на базі Класичного приватного університетуза адресою: м. Запоріжжя,вул. Жуковського 70-б. Реєстрація учасників круглого столу – 20 травня 2016 року в залі засідань спеціалізованих вчених рад з 9.30 до 10.00 (ауд.121).

Початок роботи – о 10:00.

Більш детальна інформація за посиланням http://virtuni.education.zp.ua/info_cpu/node/4242

Читайте також