"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Дорожнє господарство області підготовлено до осінньо-зимового періоду майже на 100%

5 листопада 2018 - 14:45

У ході підготовки дорожнього господарства області до роботи в осінньо-зимовий період проведено комплекс необхідних заходів з метою забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту. Як повідомили у Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, на балансі Служби автомобільних доріг у Запорізькій області на сьогодні перебуває понад 1,5 тис. км доріг загального користування державного значення.

За станом на початок листопада на виробничих базах Запорізького облавтодору у наявності протиожеледні матеріали для зимового утримання доріг державного значення, а саме: відсів – 19,38 тис. тонн або 97 % від потреби, сіль – 2,87 тис. тонн або 96% від потреби.

Для зберігання протиожеледних матеріалів відремонтовано та підготовлено одну стаціонарну базу та 32 тимчасові майданчики (100%). Підготовлено 27 пунктів обігріву (100%), 13 одиниць лінійно-виробничих будівель (100%), 14 адміністративних будівель (100%).

Для забезпечення роботи в осінньо-зимовий період відремонтовано та підготовлено 192 одиниць дорожньої снігоочисної техніки або 98%, яка буде задіяна для зимового утримання доріг.

Для забезпечення встановлення вздовж  ділянок доріг, що заносить снігом, засобів пасивної снігоборотьби виготовлено та відремонтовано 5400 пог. м снігозатримуючих щитів.

Крім цього, проведено роботу по забезпеченню дорожніх робітників, які будуть задіяні в зимовому утриманні автодоріг, комплектами зимового спецодягу та спецвзуттям. Укладено 37 договорів філіями Запорізького облавтодору щодо залучення додаткової техніки сторонніх організацій для боротьби з негодою.

Наразі за сприятливих погодних умов на автомобільних дорогах загального користування продовжується виконання заходів для забезпечення безпечного руху автотранспорту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також