Новини

Переможці обласного конкурсу серед молодих науковців отримали нагороди

13 листопада 2018 - 13:42

За підсумками обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2018 році відбулося урочисте нагородження його переможців. Привітав та вручив нагороди кращим молодим науковцям  голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

- Ми маємо зробити так, аби наша молодь мала можливість розвиватися. Тож подібні конкурси дуже потрібні. Тим більше, що в Запорізькій області ми бачимо чимало талановитої молоді. Нещодавно я був у Білорусі і там побував у своєрідній «силіконовій долині», де молоді фахівці мають можливість не тільки науково, а й на практиці розробляти нові винаходи. Вважаю, що держава має підтримувати талановиту молодь, аби всі винаходи та розробки мали реальне втілення в життя. В Запоріжжі це цілком можливо, адже ми маємо чимало підприємств, які потребують фахівців у всіх галузях. Молодь - завжди перша в усьому і ми маємо вас підтримувати, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Власова, цього року на конкурс було подано 89 наукових робіт, із яких 66 – роботи студентів, 23 –  молодих науковців та молодих спеціалістів. Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу залишаються студенти Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету та Бердянського державного педагогічного університету.

Подані на конкурс наукові роботи представляють різні галузі: фізико-математичні, сільськогосподарські, історичні та культурологічні, біологічні, хімічні, екологічні, економічні, філософські та соціологічні, юридичні, філологічні, психологічні, медичні та фармацевтичні науки, а також фізичне виховання та спорт, менеджмент, державне управління та політичні науки. За підсумками розгляду наукових робіт конкурсною комісією  визначено переможців. Зазначимо, що до конкурсної комісії входять викладачі та науковці всіх вишів області.

Цього року визначено 21 переможця обласного конкурсу обдарованої молоді у різних галузях науки. Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив переможців конкурсу дипломами, почесними грамотами та грошовими преміями.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також