"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

До уваги замовників у сфері публічних закупівель області

Безкоштовний онлайн-курс «Публічні закупівлі»

7 червня 2019 - 14:55

«За підтримки Проекту Європейського Союзу «Підтримка реалізації Стратегії реформування публічних закупівель/Дорожньої карти для гармонізації в Україні» Міністерством економічного розвитку і торгівлі України оновлено безкоштовний онлайн-курс «Публічні закупівлі», який розміщений на Платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (https://prometheus.org.ua/) та є доступним з 24.05.2019.

Оновлений онлайн-курс передбачає:

– об’єднаний курс (базовий та поглиблений рівні) з єдиним підсумковим тестуванням та вільним доступом до всіх модулів одразу;

– новий модуль (відео та текстова лекції, презентація), який присвячено законопроекту щодо нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі».

Курс читають українські і міжнародні провідні фахівці та експерти у сфері закупівель. Після успішного проходження тестування кожен слухач має можливість отримати сертифікат про проходження (успішне завершення) онлайн-курсу.

Зазначаємо, що наказом Міністерства соціальної політики України від 18.02.2019 № 234, яким затверджено професійний стандарт «Фахівець з публічних закупівель», передбачено можливість проходження курсів, у тому числі безкоштовних онлайн-курсів, рекомендованих Уповноваженим органом у сфері публічних закупівель – Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Рекомендуємо замовникам області пройти оновлений безкоштовний онлайн-курс «Публічні закупівлі».

Крім того, інформуємо, що з 03.06.2019 оновлено безкоштовний онлайн-курс для учасників закупівель «Публічні закупівлі для бізнесу». Зокрема, надані рекомендації щодо прийняття участі українського бізнесу у публічних закупівлях інших країн, насамперед, Європейського Союзу та країн, які приєдналися до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі»

Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно