Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

28 жовтня 2021 - 14:45

Сьогодні під час zoom-наради з керівниками райдержадміністрацій голова ЗОДА Олександр Старух звернув увагу на необхідність якомога швидше розпочати опалювальний сезон у закладах соціальної сфери та житлових будинках. Адже низька температура у приміщеннях є одним з чинників збільшення захворюваності серед населення, що ускладнює непросту епідеміологічну ситуацію в регіоні. Голова ЗОДА 25 жовтня підписав наказ про початок опалювального сезону, тепер справа за керівниками територій.

Уряд зробив усе можливе, аби створити умови для успішного проходження опалювального сезону. За дорученням Президента України було зафіксовано ціну на газ. Ми, зі свого боку, збалансували бюджети територій, аби компенсувати ті витрати, які вони понесуть через утримання тарифів на цьому рівні, і додали їм надходження у бюджети розвитку, - зазначив Олександр Старух. 

Технічна готовність об'єктів житлово-комунального господарства до старту опалювального сезону складає 100%. Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дмитро Кабанов. 

В області вже працює 39% котелень. Опалюється 48% закладів соціальної сфери. В тому числі 79% лікарень, 51% дитячих садочків, 39 % закладів освіти. У житловому фонді опалення ввімкнули у 19% будинків.

Серед територій, які мають проблеми із початком опалювального сезону в комунальних закладах - Бердянськ, Токмак та смт Приазовське. Затримка пов’язана із укладанням контрактів з новим постачальником природного газу. Голова ЗОДА дав доручення керівникам територій пришвидшити вирішення цього питання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також