Співчуття

Співчуття Запорізької облдержадміністрації з приводу смерті Бочкарьова Ю.Г.

21 червня 2011 - 16:48

Співчуття Запорізької облдержадміністрації з приводу смерті Бочкарьова Ю.Г.

Запорізька обласна державна адміністрація з глибоким  сумом сповіщає, що на 73-му році пішов з життя Бочкарьов Юрій Георгійович.

Бочкарьов Юрій Георгійович народився у Петропавловську-Камчатському Російської Федерації, навчався у Львівському політехнічному інституті, та майже вся його трудова діяльність пов’язана із Запоріжжям.

Здобувши фах інженера-електрика, Юрій Георгійович у 1962 році розпочав свою трудову біографію майстром Запорізького підприємства міських електромереж, де пройшов шлях до директора. З 1981 року – в органах місцевого самоврядування, працював заступником, першим заступником, головою Запорізької міської ради, головою міського виконавчого комітету. У 1992 році призначений першим заступником голови  Запорізької обласної державної адміністрації, а згодом – Представником Президента України в Запорізькій області, главою Запорізької облдержадміністрації. Протягом 1996 – 1997 років Юрій Георгійович очолював міністерство енергетики України. Після цього його робота була пов’язана з енергетикою, зокрема, останнє місце роботи – голова правління ВАТ «Дніпроенерго». Останній рік життя Юрій Георгійович перебував на заслуженому відпочинку.

Заслуги Бочкарьова Юрія Георгійовича відзначені численними державними та урядовими нагородами. Він удостоєний почесного звання «Заслужений енергетик України», нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня,  орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Пам'ять про нього завжди житиме в наших серцях.

Читайте також