Пошук

Архів новин

Важливо

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

DOZ

DOiN

DSZN

«Чорний список» водіїв дозволить навести лад у пасажироперевезеннях області

Новини | 28/01/2016 10:45

«Чорний список» водіїв дозволить навести лад у пасажироперевезеннях області

За дорученням в.о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля створено список водіїв автобусів-порушників, які працюють на пасажироперевезеннях.  До нього були включені водії, які у ІV кварталі 2015 року відмовили у пільговому проїзді один та більше разів, а також які допустили порушення правил дорожнього руху. Серед грубих порушень враховувалися: керування автобусом у стані сп’яніння; порушення правил, що спричинили ДТП; порушення встановлених обмежень швидкості руху; порушення правил проїзду перехресть; невиконання вимог сигналів регулювання,  порушення правил перевезення пасажирів - двічі та більше.

Інформація про порушників була надана відділом Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Запорізької області, Управлінням Укртрансінспекції в Запорізькій області, а також організаторами пасажирських перевезень - міськвиконкомами та райдержадміністраціями.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрія Антонова, цей список водіїв -порушників буде щомісяця оновлюватися та поповнюватися інформацією про нових порушників. А от виключення конкретних водіїв зі списку порушників буде здійснюватися за результатами щомісячного аналізу. І тільки в тому разі, якщо вони протягом останнього кварталу не допустять  порушень.

Нині керівництво облдержадміністрації просить усіх небайдужих надавати наявну інформацію про відмови в пільговому проїзді з боку водіїв автобусів та пропозиції щодо покращення культури поведінки водійського складу.

Андрій Антонов зазначив, що створення цього списку спрямовано в першу чергу на покращення якості пасажирських перевезень та дотримання їх безпеки. Крім того, керуватися списком порушників зможуть керівники автопідприємств при прийомі водіїв на роботу. Тож відповідно представники цієї професії втратять бажання порушувати правила.

 

Список водіїв автобусів-порушників – у доданому файлі.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

AK_ODA

OCUATO

PUA

DK_DM_ATO

"Чорний список" водіїв порушників

GSiV

ugl

ZOKC

FISC

BUDJET

Допоможи запорізьким військовим!

VPO

LPL

GIZ

KDS

FSOZO

ZKU_RMS

GO_KU

KGKZDV

Gromadska Rada

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

СС

ZORM

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

Регіональна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK