Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

В області вугілля замінюють альтернативними видами палива

Новини | 26/08/2016 10:55

В області вугілля замінюють альтернативними видами палива

Під час семінару, який присвячено питанням енергозбереження, обговорювались особливості використання альтернативних видів палива (лігнін), створення системи он-лайн моніторингу споживання паливно - енергетичних ресурсів установами та закладами бюджетної сфери Запорізької області та проведення енергетичних аудитів «Пересувною мобільною лабораторією».

Семінар відкрив директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов, який зазначив, що в області 69 котелень, які працюють на альтернативних видах палива. На ряду з використанням відходів деревини та сільського господарства, лушпиння соняшнику, пеллетів, брикетів використовуються окатиші з лігніну гідролізного.

Представник ТОВ «ЕКО-ТОПЛИВО» ознайомив учасників заходу з виробництвом та використанням окатишів з лігніну гідролізного, сухого лігнінного пилу і сорбенту, можливість його використання у всіх стандартних твердопаливних котлах без реконструкції цих котлів.

На сьогоднішній день лігнін можливо використовувати в бюджетній сфері та розглядати, як альтернативу кам’яному вугіллю. У зв’язку з тим, що даний вид палива дешевше вугілля та має аналогічні теплотворні властивості, можливо отримати економію бюджетних коштів. А також при використанні лігніну не має потреби в будівництві нових або реконструкції старих котлів. 

Згідно з Програмою з підвищення рівня енергоефективності Запорізької області на 2016-2020 роки передбачається впровадження системи он-лайн моніторингу споживання паливно - енергетичних ресурсів установами та закладами бюджетної сфери Запорізької області і проведення енергетичних аудитів «Пересувною мобільною лабораторією». Необхідність впровадження цих заходів полягає в ефективному використанні паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері. Системою он-лайн моніторингу передбачено забезпечити щоденний контроль за споживанням енергоносіїв та досягненням результатів від впровадження енергоефективних заходів. Метою цього моніторингу буде відстеження за споживанням енергоносіїв та виявлення невідповідностей або порушень.

Якщо буде виявлено, що бюджетна установа є енергозатратною, їй буде рекомендовано здійснити енергетичний аудит для визначення шляхів щодо уникнення необґрунтованих витрат та здійснення конкретних енергозберігаючих заходів.

Після енергоаудиту на основі висновків розробляється техніко-економічне обґрунтування та здійснюється опрацювання, видача технічних завдань, а також визначаються джерела фінансування.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON