Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Костянтин Бриль вручив подарунок родині, яка нещодавно поповнилась трійнею

Новини | 30/11/2016 12:54

Костянтин Бриль вручив подарунок родині, яка нещодавно поповнилась трійнею

Подружжя Олена та Олег Товкач отримали від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля дитячий візочок, у якому зручно буде возити на прогулянках одразу трьох малюків.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, 18 жовтня в обласному перинатальному центрі Олена Гайдаржи народила трійню. Хлопчики  Михайло та Максим народилися  вагою 2 кілограми, а їхній брат Деніел – 1760 гр.

Як розповів батько малюків Олег Товкач, імена для хлопців обирали всією родиною. Одне дала матуся, друге - тато, а третє – бабуся з дідусем.

Привітати родину з поповненням особисто завітав голова облдержадміністрації.

- Нещодавно дізнався, що в Запорізькій області народилась трійня. Дивлячись на матір малюків, розумієш, що це справжній жіночий подвиг. Ми вирішили подарувати їм потрібну та корисну річ – дитячий візочок для трьох богатирів. Дуже проблемно було його знайти, тож замовляли в Італії. Хочу побажати цій родини всього найкращого, аби у цих хлопчиків було яскраве дитинство, а життя склалось успішно. Окремо хочу побажати очільнику міської влади знайти можливість подарувати квартиру цій родині. Буду звертатись до нього з цим проханням. Адже для цього ми й працюємо, - щоб підтримувати прості українські родини, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON