Новини

Костянтин Бриль вручив подарунок родині, яка нещодавно поповнилась трійнею

30 листопада 2016 - 12:54

Подружжя Олена та Олег Товкач отримали від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля дитячий візочок, у якому зручно буде возити на прогулянках одразу трьох малюків.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, 18 жовтня в обласному перинатальному центрі Олена Гайдаржи народила трійню. Хлопчики  Михайло та Максим народилися  вагою 2 кілограми, а їхній брат Деніел – 1760 гр.

Як розповів батько малюків Олег Товкач, імена для хлопців обирали всією родиною. Одне дала матуся, друге - тато, а третє – бабуся з дідусем.

Привітати родину з поповненням особисто завітав голова облдержадміністрації.

- Нещодавно дізнався, що в Запорізькій області народилась трійня. Дивлячись на матір малюків, розумієш, що це справжній жіночий подвиг. Ми вирішили подарувати їм потрібну та корисну річ – дитячий візочок для трьох богатирів. Дуже проблемно було його знайти, тож замовляли в Італії. Хочу побажати цій родини всього найкращого, аби у цих хлопчиків було яскраве дитинство, а життя склалось успішно. Окремо хочу побажати очільнику міської влади знайти можливість подарувати квартиру цій родині. Буду звертатись до нього з цим проханням. Адже для цього ми й працюємо, - щоб підтримувати прості українські родини, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також