Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Очільник регіону прозвітував про результати першої та єдиної в Україні програми «Урожай-2016»

Новини | 15/12/2016 15:30

Очільник регіону прозвітував про результати першої та єдиної в Україні програми «Урожай-2016»

На початку  10-ї чергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив, що захід «Урожай-2016» був започаткований у Запорізькій області для наведення ладу в питанні власності землі та виведення з тіні аграрного бізнесу.

- за станом на 30 листопада 2016 за даними районних робочих груп з організації проведення на місцях програми «Урожай-2016» було обстежено 1 мільйон 909 тисяч гектарів, що становить 91%  від площі сільгоспугідь, які підлягали моніторингу. В результаті проведеного співставлення наявних площ земель з обліковими даними зафіксовано, що 1,7 мільйона га земель усіх форм власності використовуються відповідно до законодавства згідно з правовстановлюючими документами на право власності, оренду, постійне користування та інших. Проте виявлені й факти використання земель сільськогосподарського призначення без документів - 50,5 тисячі гектарів, з них державної власності – 34,5 тисяч; колективної власності  – 16 тисяч гектарів. А землі, які не використовується, нараховують 116 тисяч гектарів, з них державної власності - 50,5 тисячі гектарів та колективної власності, яка не використовується, - 65,5 тисячі. Окремо були обстежені землі сільськогосподарського призначення, які використовуються не за цільовим призначенням, – 23,1 тисячі гектарів, з них державної власності  - 6,5 тисячі га та колективної власності – 16,6 тисячі гектарів. Тобто з 1 мільйона 909 тисяч гектарів, що були охоплені моніторингом, 91,3%  використовується згідно з документами; 6%  не використовується; 2,7% земель державної та колективної власності використовуються без документів, - оприлюднив резултати голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону повідомив, що після перевірок було збільшено кількість добровільно оформлених найманих працівників (4229 осіб) та відпрацьовано 4133 суб’єкти господарської діяльності, якими збільшено розмір виплати заробітної плати 6079 найманим працівникам, за рахунок чого легалізовано 16,2 мільйона гривень доходу по заробітній платі.

За результатами перевірки органами ДФС у Запорізькій області дотримання податкового законодавства забезпечено укладення 109 договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення з юридичними і фізичними особами на загальну площу 2769,3 га, а також укладено 95 додаткових угод до діючих договорів оренди юридичних і фізичних осіб, загальний обсяг площ орендованих земельних ділянок за переглянутими договорами становить   3203,9 га.

- За результатами реалізації заходів програми  «Урожай-2016» річна сума додаткових надходжень плати за землю за земельні ділянки державної і комунальної власності до місцевих бюджетів становить 3,8 мільйона гривень. А за фактами порушень земельного законодавства до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 33 кримінальних правопорушень, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON