Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Токмацький район при реалізації програми «Врожай» залишився «білою плямою»

Новини | 17/07/2017 16:35

Токмацький район при реалізації програми «Врожай» залишився «білою плямою»

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Токмацькому районі. Насамперед очільник регіону провів особистий прийом громадян. Більшість звернень стосувалися надання матеріальної допомоги. Місцеві жителі також звернули увагу голови облдержадміністрації на проблеми, пов'язані з  газифікацією. Так, голова Таврійської сільради Ірина Буравська повідомила про арешт рахунків сільради у зв'язку із рішенням суду. Згідно з позовом НАК «Нафтогаз України» сільрада винна постачальнику 928 тисяч гривень. Очільник регіону доручив фахівцям профільних департаментів ОДА провести аналіз подібних ситуацій у регіоні та підготувати листи на адресу Кабінету Міністрів та Прем'єр Міністра України з проханням розглянути можливість виділення  субвенції з держбюджету для погашення боргів. Адже нині ці мережі передано у державну власність.

У ході поїздки Костянтин Бриль провів засідання обласної виїзної приймальні з питань підприємництва. Головна мета роботи  приймальні - вивчення проблем розвитку підприємництва, надання практичної й методичної допомоги суб'єктам підприємницької діяльності. У заході також взяли участь представники Головного управління Держпраці в Запорізькій області, ПАТ «Запоріжжяобленерго», а також  райдержадміністрації, районної та міської рад,  підприємці Токмацького району.

Відкриваючи засідання, Костянтин Бриль повідомив присутнім про результати заходу «Врожай».

- Головною метою програми «Врожай» було і є наведення ладу в земельних питаннях. Аби кошти, отримані за рахунок обробки землі, потрапляли в бюджети громад, а не до кишень корупціонерів та порушників законодавства. Минулого року до бюджетів громад надійшло близько 100 мільйонів гривень додаткових коштів. Проте не всі території повірили у детінізацію землі. Одним із таких районів став Токмацький, який показав певні «білі плями». Голова Токмацької райдержадміністрації Гурам Джиоєв не зміг відповісти на проблемні питання під час колегії облдержадміністрації. А за декілька днів людину, яку він покривав, правоохоронці заарештували за отримання хабара. Тож нині виконувати обов'язки голови райдержадміністрації буде Олена Шпак, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Про результати програми «Врожай-2016» на території Токмацького району доповів директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Вадим Фіоктістов.

Під час засідання виїзної приймальні було розглянуто низку актуальних питань. Зокрема, начальник управління з питань праці ГУ Держпраці в Запорізькій області Олександр Никонов поінформував  про порядок здійснення перевірок суб'єктів підприємницької діяльності.  Про зарахування страхового стажу для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування 1 групи розповів заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області Сергій Кам’янченко.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON